29 апреля 2014 года в представительстве Всемирного банка в Киеве состоялся круглый стол, посвященный проблемам лесопромышленного комплекса Украины и путям их преодоления. Круглый стол был проведен в рамках программы «Правоприменение и управление в лесном секторе стран Восточного региона действия Европейского инструмента соседства и партнерства-2 (ФЛЕГ-2)"
Среди участников круглого стола были представители профильных государственных ведомств, народные депутаты, бизнесмены, ученые, эксперты, представители общественных организаций, СМИ.

Подробнее: Проблемы лесопромышленного комплекса Украины и пути их преодоления

  Про це секретар Комітету з питань запобігання і протидії корупції Верховної Ради України. народний депутат України, відомий журналіст-розслідувач Дмитро Добродомов повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.  
   «Зареєстровано мій перший законопроект – треба припинити злочинний вивіз лісу (особливо дуба), на чому держава втрачає мільйони гривень. Не раз показували у наших журналістських розслідуваннях в «Народному контролі» ці схеми. У співавторстві цього законопроекту – представники майже усіх фракцій коаліції, тож є шанс, що депутати проголосують за нього», – написав Д. Добродомов.

Подробнее: У ВР зареєстрували законопроект про мораторій на експорт лісу-кругляка

  2 грудня в Національній академії наук України в рамках проекту ФАО «Консолідація лісової політики України» знову збиралися представники міжвідомчої робочої групи та громадськості.
 

  Цього разу консультанти проекту презентували елементи концептуальної дорожньої карти розвитку лісового господарства. Нагадуємо, що обговорення основних проблем лісового господарства із залученням всіх зацікавлених сторін експерти почали ще у липні цього року.

Подробнее: Презентували елементи дорожньої карти лісового господарства України

В Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулося засідання круглого столу з деревообробниками. Проведення заходу зумовив нещодавно зірваний аукціон з продажу необробленої деревини заготівлі I кварталу 2015 року. Тож головне питання, яке було запропоновано для обговорення, – визначення шляхів вдосконалення проведення наступних аукціонних торгів.

У засіданні взяли участь представники Товарної біржі агропромислового комплексу центральних областей України, представники підприємств, зацікавлених в придбанні деревини, працівники управління та  головні інженери лісгоспів.

Подробнее: Круглий стіл з деревообробниками - потрібна консолідація та взаємоповага

Валерій Черняков провів брифінг за результатами роботи підприємств Держлісагентсва I півріччя 2014 року
31 липня в прес-центрі Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» відбувся брифінг Голови Державного агентства лісових ресурсів Валерія Чернякова на тему: «Лісова галузь: підсумки першого півріччя 2014 року і плани на 2015 рік».
За словами очільника лісове господарство України, не зважаючи на складну економічну ситуацію в державі залишається однією  із найбільш динамічно розвиваючих, економічно ефективних галузей.

Подробнее: Валерій Черняков провів брифінг за результатами роботи підприємств Держлісагентсва I півріччя...