Про це секретар Комітету з питань запобігання і протидії корупції Верховної Ради України. народний депутат України, відомий журналіст-розслідувач Дмитро Добродомов повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.  
   «Зареєстровано мій перший законопроект – треба припинити злочинний вивіз лісу (особливо дуба), на чому держава втрачає мільйони гривень. Не раз показували у наших журналістських розслідуваннях в «Народному контролі» ці схеми. У співавторстві цього законопроекту – представники майже усіх фракцій коаліції, тож є шанс, що депутати проголосують за нього», – написав Д. Добродомов.

Подробнее: У ВР зареєстрували законопроект про мораторій на експорт лісу-кругляка

  2 грудня в Національній академії наук України в рамках проекту ФАО «Консолідація лісової політики України» знову збиралися представники міжвідомчої робочої групи та громадськості.
 

  Цього разу консультанти проекту презентували елементи концептуальної дорожньої карти розвитку лісового господарства. Нагадуємо, що обговорення основних проблем лісового господарства із залученням всіх зацікавлених сторін експерти почали ще у липні цього року.

Подробнее: Презентували елементи дорожньої карти лісового господарства України

В Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулося засідання круглого столу з деревообробниками. Проведення заходу зумовив нещодавно зірваний аукціон з продажу необробленої деревини заготівлі I кварталу 2015 року. Тож головне питання, яке було запропоновано для обговорення, – визначення шляхів вдосконалення проведення наступних аукціонних торгів.

У засіданні взяли участь представники Товарної біржі агропромислового комплексу центральних областей України, представники підприємств, зацікавлених в придбанні деревини, працівники управління та  головні інженери лісгоспів.

Подробнее: Круглий стіл з деревообробниками - потрібна консолідація та взаємоповага

Валерій Черняков провів брифінг за результатами роботи підприємств Держлісагентсва I півріччя 2014 року
31 липня в прес-центрі Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» відбувся брифінг Голови Державного агентства лісових ресурсів Валерія Чернякова на тему: «Лісова галузь: підсумки першого півріччя 2014 року і плани на 2015 рік».
За словами очільника лісове господарство України, не зважаючи на складну економічну ситуацію в державі залишається однією  із найбільш динамічно розвиваючих, економічно ефективних галузей.

Подробнее: Валерій Черняков провів брифінг за результатами роботи підприємств Держлісагентсва I півріччя...


В Украине объем производства продукции (работ, услуг) лесного хозяйства в фактических ценах (без НДС) за январь-март 2014 г. по сравнению с аналогичным периодом прошлого года вырос на 16,65% - до 1 млрд 654,8 млн грн. Об этом сообщает Государственная служба статистики Украины (Госстат).

Из них объем продукции лесозаготовок за отчетный период составил 1 млрд 521,7 млн грн.

Объем заготовки ликвидной древесины за три месяца составил 4 млн 009 тыс. куб м., показав рост по сравнению с январем-мартом 2013 г. на 6,8%, в том числе от рубок главного пользования - 2 млн 230 тыс. куб. м, показав рост на 3,76% по сравнению с аналогичным периодом прошлого года.

Вместе с тем из общего количества заготовленной ликвидной древесины объем круглых лесоматериалов составил 1 млн 996 тыс. куб. м, дровяной древесины для технических нужд - 930 тыс. куб. м, дров для отопления - 930,3 тыс. куб. м.

Напомним, по итогам 2013 г. объем производства лесохозяйственной продукции в Украине вырос на 7,6% и составил 6,36 млрд грн.

 

источник: http://derevo.ua/